Organizator: Targi w Krakowie

Salon Książki Historycznej

Salon Książki Historycznej
12 - 14 października 2017
Rodzina Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie znów się powiększa. Do organizowanych od dwudziestu lat przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. największych w Polsce Targów Książki dołącza Salon Książki Historycznej. Będzie to już trzecia odsłona imprezy towarzyszącej Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. 

Dla wystawców

​Dla zwiedzającychc

Kontakt

 

 

 

III Kongres Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski odbędzie się w dniach 12-14 października 2017 r. w Krakowie. Organizowany co pięć lat jest spotkaniem uczonych z całego świata, którzy w swych badaniach zajmują się nie tylko problematyką związaną z polską historią, ale również z jej kulturą, sztuką czy nauką. Przewodnim hasłem Kongresu jest „Dawna Rzeczpospolita: historia – pamięć – dziedzictwo”.

Międzynarodowa ranga Kongresu, rzesza miłośników historii w jednym miejscu i czasie oraz doświadczony organizator Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie - to elementy, które sprawią, że Salon Książki Historycznej w Krakowie będzie jednym z najszerszych prezentacji wydawnictw historycznych w kraju. 

Aktualności

 

 

 

Patronat medialny